Rewelacyjne w działaniu shoty przedtreningowe

przedtreningówka

Tak jak mięśnie potrzebują rozgrzewki przed treningiem, aby móc efektywnie działać i niwelować ryzyko urazów oraz kontuzji, tak samo shoty przedstreningowe pomagają przygotować organizm do wzmożonego wysiłku. Podczas treningu wraz z potem dochodzi do utraty cennych substancji odżywczych. Następuje wzrost tętna, co przyśpiesza metabolizm, dlatego tak ważny jest odpowiednio dobrany posiłek przed treningiem.

Jak działają shoty przetreningowe?

Shoty przedtreningowe (https://swiatsupli.pl/shoty-przedtreningowe/c120 ) to zbiorcza nazwa dla grupy płynnych produktów, które wspierają organizm przed treningiem, by potrafił dać z siebie jeszcze więcej. W asortymencie sklepów z suplementami znajduje się produkty o różnym składzie, jednak wszystkie działają w podobny sposób. Najczęściej w ich skład wchodzą:

przedtreningówka
  • kofeina;
  • witamina B6;
  • guarana;
  • wyciąg z zielonej kawy;
  • leucyna.

Zawarte w shocie substancje rozszerzają naczynia krwionośne, pomagając szybciej transportować tlen oraz efektywniej dystrybuować substancje odżywcze do tkanek. Wpływa to na istotne zwiększenie możliwości organizmu już od pierwszych minut treningu.

Daj z siebie jeszcze więcej

Nie jest łatwo wejść na wysokie obroty podczas wymagającego treningu nawet po kompleksowej rozgrzewce. Zadanie to znacząco ułatwia zastosowanie shotu przedtreningowego, który przyśpieszy krążenie krwi w organizmie i pomoże skupić się podczas wykonywania trudnych jednostek treningowych. Można z powodzeniem łączyć je z aminokwasami, cytruliną czy też argininą, aby realizować indywidualne cele treningowe.